Zyrtare: Schwarzer në Chelsea

loading...

mark-schwarzer

loading...
Skuadra e Chelsea ka nënshkruar me portjerin australian, Mark Schwarzer.

40 vjeçari vjen si transfer i lirë pas skadimit të kontratës me skuadrën e Fulham. Ai ka nënshkruar për 1 vit dhe pritet të jetë rezervë e Petr Cech. /SkuadraIme/

loading...