ZYRTARE: Mbyllet Chelsea-Tottenham, Leicesteri kampion i Anglisë


Eden Hazard Amazing Goal HD – Chelsea 2-2… by lifegoals
Tottenhami ka barazuar me Chelsean 2:2, duke e bërë edhe zyrtarisht Leicester Cityn kampion në Angli. Golat për mysafirët i shënuan Kane dhe Son, ndërsa për vendësit realizuan Cahill dhe Hazard.
a