Zhvishet nëna e Argjentines, një super bombe (Foto)

Gjatë ditëve të kaluara na janë ofruar shumë poza ‘’hot’’ nga këngëtarja Argjentina Ramosaj, e cila gjatë gjithë ditëve të pushimit është fotografuar dhe ka postuar shumë foto në rrjete sociale. Ajo, bashkë me pamjet sensuale na ka prezantuar edhe me të dashurin e ri.

E, tash kur këngëtarja është kthyer nga plazhi dhe ka lënë prapa fotot e detit, këtë gjë po e bën e ëma e saj, fotografja Suzana Mushkolaj. Ajo, ka filluar pushimet dhe bashkë me to postimin e fotove ‘’të nxehta’’.

Suzana, është ‘’single’’ dhe duket si vajzë e re. Linjat e saj janë për t’u admiruar. Nënë e bijë, duket sikur janë në garë me njëra-tjetrën.