Zhvishet Luana, parashikon një verë shumë të nxehtë – FOTO

LuanaVjollca_138830Njëra prej motrave Vjollca ka pozuar e zhveshur për kopertinë e revistës, “OK” dhe ka dhënë një intervistë mbi projektet e saj për këtë stinë vere.

Duket se tundimi për te pozuar zhveshur për te treguar linjat perfekte te trupit ka përfshirë edhe spikeren simpatike Luana Vjollca.

E njohur për publikun kryesisht për transmetimin e te dhënave për motin, Luana ka treguar gjithashtu se është edhe një moderatore premtuese programesh dhe veçanërisht spektaklesh.

LuanaVjollca_138830

luana2

luana3

luana1