Zhgënjen Enca , shikojeni si duket ajo pa make-up(Foto)

Këngëtarja  nga Shqipëria Enca Haxhia, është shumë e përfolur në mediet rozë për çdo lëvizje që ajo bënë, transmeton parrotlla.net

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku duket pa grim fare në fytyrë.

Këngëtarja duket se sapo është zgjuar nga gjumi dhe në ditët me shi ajo thotë se nuk dëshiron që të zgjohet fare.

encaencaa