Zbulon të shoqin në makinë me të dashurën, tërhiqet zvarrë për vdekje

Vetëm vëzhgimi dhe montimi me detaje i disa telekamerave arriti që të rindërtojë vdekjen e një gruaje. Viktima gjeti vdekjen në spital, duke mos u mbijetuar plagëve të marra e tërhequr zvarrë në një makinë.Ngjarja e rëndë u shënua në provincën e Zhongshan, në Guangdong të Kinës më 1 shtator.Nga video që noa.al sjell më poshtë shihet momenti kur gruaja gjeti në makinë të shoqin me të dashurën dhe tentoi që të hapte derën për tu hakmarrë për tradhtinë.Por fillimisht burri mbylli derën me siguresë dhe më pas i dha makinës me shpejtësi duke e tërhequr bashkëshorten zvarrë.Kjo bëri që trupi i saj të shtypet nga goma e pasme e makinës. Pamjet e rënda u publikuan në rrjetin social Facebook, duke u përhapur në pak kohë në të gjithë botën.
Shikoni videon me poshte

Video