Zbulohet motra sekrete e Greta dhe Eni Koçit (Foto)

Motrat këngëtare, Greta dhe Eni Koçi te ftuara ne nje emision televiziv teksa kane folur gjate për karrierën muzikore dhe studimet e Enit në Angli jane ndalur dhe tek nje detaj i pazbuluar me pare.

Greta zbuloi se ata kishte dhe nje moter.

Arsyeja e fshehjes të motrës së tretë me emrin Elisa, Greta i përgjigjet se ajo është motra nga babai.

“Elisa është vajza e një zonje tjetër, ne nuk kemi folur për atë pasi ajo ka jetën e saj”, ka thënë Greta Koçi.