Zbulohet mashkulli me të cilin Ceca bëri seks dhe iu publikua video, ai është shumë më i ri (Foto)

mm_1469449423-205861-530x291 (1)
>Këngëtarja e njohur serbe, Ceca Raznatoviç, ka gjetur të dashur të ri. Ajo ka nisur lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç.
Lidhja e ish gruas së paramilitarit serb, Arkan, ka nisur në xhirimet e klipit të fundit të divës serbe në Tajlandë, shkruajnë mediat në Beograd.

Ceca është 42 vjeç dhe ka një karrierë të bujshme në serbi. Pothuajse të gjitha këngët e saja, gjatë viteve 90’ta, u bënë hit në ish-Jugosllavi, përfshirë edhe në Kosovë. Ceca muaj me parë ishte në qendër të vemendjes së mediave për shkak të publikimi të një videoje seksuale me një person të panjohur.

Nuk dihet nëse personi në video-skandalin seksual është djaloshi për të cilin po thuhet se është në lidhje me këngëtaren serbe.m_1469449404-5530320

mmm_1469449411-9804575