Zbulohet fotoja tronditëse, vajza e Eli Farës në skaf me plakun për një …

Vajza e shumëpërfolur e Eli Farës, Marina na ka befasuar dhe kësaj rradhe, pas historive të shumta të lidhjeve të saj dhe jetës luksoze që ajo bën, një foto ka tronditur sërish rrjetin.

Ka qënë faqja e instagramit Demaskimet Shqiptare, që ka publikuar një foto ku duket Marina në një skaf me një burrë shumë më të madh në moshë se ajo duke qëndruar në një skaf.

Nga pozicioni që ato kanë pozuar nuk jep aspak përshtypjen e një fotoje miqësore, pasi ato janë shumë të afruar me njëri tjetrin. Pra për një gjiro me skaf vajza e Eli Farës del dhe me pleq?