Zbulohet cilët aktorë nuk do të jenë pjesë e “Kafeneja jonë” [Foto]

Seriali më i shikuar kosovar, “Kafeneja Jonë” do të rikthehet për të gjithë adhuruesit, pas një kohe të gjatë.

Të gjithë po e presin episodin e parë të serialit “Kafeneja jonë” i cili zbulohet se do të publikohet në muajin Qershor vetëm në internet, shkruan lajmi.netKafeneja_jone_246639129-640x360

Një detaj tjetër që është zbuluar është se aktorët Naser Rafuna (Melja) dhe Leonora Mehmetaj (Nita) nuk do të jenë pjesë e serialit.

Mësohet se shumë shpejtë do të publikohet vetëm një episod i serialit, ndërsa ai do të vazhdojë në muajin Shtator.

kaggg
kafeee