Zbulohen mesazht kur Noizy i thotë 19 vjeçares se bën 19 herë seks brenda natës (foto)


Reperi i njohur Rigels Rajku (Noizy) është komentuar sërish për një foto në shtrat me një femër, e cila është balerina Kristjana, e cilësuar ndryshe si adoleshentja e klipeve hot.
Ajo është vetëm 18 vjeçe, njihet me emrin e artit Kristjana Saxobeat dhe ka bashkëpunuar me Noizy-n si figurante e disa klipeve të tij. Përveç selfies së tyre, zbulohen mesazhet private që kanë shkëmbyer në viber, para aktit seksualqë kanë konsumuar në shtëpinë e tij. Në bisedën mes tyre, Noizy e josh balerinën me fjalët: “Çdo heqësh me 19… S’do ecësh më.”. Duket se balerina e ka kuptuar shpejt për çfarë stilesh dhe intensitetin e akteveseksuale brenda natës, pasi duke qeshur e ka miratuar: “Si herën e parë? A, do paralizohem”. Për më shumë lexoni bisedën mes tyre në viber.
n1

n2