‘Xhesika’ zhgënjen fansat, trupi i saj nuk është ashtu si duket (Foto)

Që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”, kishte arritur të marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.
Është kjo Arta Nitaj spo siç e njohin të gjithë Xhesika (Misi i klasës) , shkruan Artistët Shqiptarë.

Ajo shquhet për linjat e saj seksi.

E së fundmi faqja e njohur e cila demaskon vip tanë ka postuar dhe një foto të Xhesikës, ku shihet qartë që ajo kishte përdorur photoshop tek pjesa e belit dhe këmbëve.

E me këtë foto të postuar shpërthyen fansat e Xhesikës, kështu duke u befasuar dhe duke bërë komente nga më të ndryshmet.
“Xhesik ushtroj komt se tu paskan mush full celulit”, ishte një koment që kishte bërë një fans.

/Artistët Shqiptarë/