Xhesika Ndoj prekë “zogun” në klipin e ri (Video)

Këngëtarja Xhesika Ndoja ka qenë shumë aktive nëpër medie kohët e fundit, për shkak të ofertave që sipas saj, ajo ka marrë nga deputetët shqiptarë.

Pas shumë lajmeve dhe intervistave lidhur me deputetët dhe ofertat e tyre për Xhesikën, këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re me videoklip, shkruan lajmi.net.

Muzika dhe orkestrimi i këngës është punuar nga Studio 2D ndërsa teksti nga Rozana Radi.

Kënga titullohet “Kamasutra” dhe Xhesika në një pjesë të klipit e prekë “zogun” me dorë.

xhesika.png