Xhesika Ndoj e fotografon “zogun” (Foto)

loading...


Këngëtarja Xhesika Ndoj është njëra ndër këngëtaret më e përfolur e mediave rozë.
Këngëtarja është shumë aktive nëpër rrjetet sociale, nga fansat e saj merr shumë pëlqime dhe komente.

Këtë herë ajo ka fotografuar “zogun: dhe duket mjaftë provikative.
x

loading...

x1

loading...