Xhesika Ndoj e ‘çmend’ Tiranën (Foto)

Xhesika-Ndoj-zbulon-gjoksin-kryesore-650x358

Bjondina super seksi, Xhesika Ndoj mbrëmë në një klub nate në Tiranë i ka lënë gojëhapur të pranishmit, transmeton lajmi.net.

Bazuar në foton që ka postuar në Instagram, ajo shihet se ka qenë në qejf dhe siç zakonisht di të jetë tërheqëse vëmendjen e ka marrë me veshjen e saj provokative.

12677507_1662945237290452_1212169800_n