Xhemi ju tregoj djalin tim, Martinin

5417d626-702f-4219-86bd-073c8e256fa4---0-[1]Para pak ditësh e kemi parë Xhemin në kopertinën e nje reviste, ku ka pozuar me djalin e saj, që tashmë duket i rritur.

U bë nënë për herë të parë në maj të vitit 2011, dhe kaq kohë ka preferuar të mos publikojë asnjë foto të djalit të saj, Martin. Ndërsa para pak ditësh e kemi parë Xhemin në kopertinën e nje reviste ku ka pozuar me djalin e saj, që tashmë duket i rritur. Xhemi aktualisht prezanton programin e të dielave “Duaje vendin tënd” në “Top Channel”.

Kur erdhi në jetë Martini, ajo ishte prezantuese e programit e programit “E diell”. Preferoi të lindë në Tiranë , ndërkohë që emri Martin ishte një zgjedhje e saj, pasi e ka pasur ndër emrat më të preferuar. Martini erdhi në jetë një vit pas martesës Xhemit me të fejuarin e saj Visin, gjatë një ceremonie shumë private që organizuan me miqtë.