“Xhehnet” qenka në Kosovë, shikojeni mjerimin në futbollin bullgar (Video)

Jo vetëm në futbollin kosovar mund të shihen shenja të mjerimit në futboll. Këtë video nga futbolli bullgar nuk ka asgjë që e arsyeton.
Në ndeshjen mes Lokomotiv Sofia dhe Levski Chepintsi u pa një gjë e rrallë dhe e pahijshme.
Për ta ekzekutuar një penallti, një futbollist u detyrua të gjunjëzohej për ta bërë gati vendosjen e topit.
Por gjatë këtij procesi filluan incidentet mas kundërshtarëve pasi që lojtarët kundërshtarë humbën nervat./Indeksonline/
Untitled