Xhaka tregon çfarë e ka bukuroshen

Cana-640x358

Vjen edhe zyrtarisht lajmi për dashurinë e Granit Xhakës. Superylli kosovar i Zvicrës kishte pranë babait një fanse të veçant e cila thuhej se ishte e dashura e tij.

Megjithatë lajmi doli të jetë i vërtetë dhe se zeshkanja e ulur afër Ragipit në ndeshjen ndaj Estonisë ishte “reja” e tij.

“Po ajo është e dashura ime. Tani mund të them se jam në një lidhje dhe kaq mjafton” ka thënë Xhaka.
Nuk dihet identiteti i femrës, por thuhet se është nga Ruhur i Gjermanisë./Indeksonline/