Vritet me plumb në kokë në momentin që po përqafonte djalin, shokohen kalimtarët

Një burrë është vrarë nga një person në momentin që po përqafonte djalin e tij në rrugë. Vrasja shokuese është cilësuar si akt mafioz për nga mënyra e ekzekutimit.
Momenti i tmerrshëm është kapur nga kamerat e sigurisë, të cilat tregojnë se si një person del nga një makinë dhe qëllon burrin në kafkë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme per me shum detaje dhe video
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim