Vritet me plumb në kokë në momentin që po përqafonte djalin, shokohen kalimtarët (VIDEO)

Një burrë është vrarë nga një person në momentin që po përqafonte djalin e tij në rrugë. Vrasja shokuese është cilësuar si akt mafioz për nga mënyra e ekzekutimit.
Momenti i tmerrshëm është kapur nga kamerat e sigurisë, të cilat tregojnë se si një person del nga një makinë dhe qëllon burrin në kafkë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.
Një dëshmitar i tmerruar shkon në vendin e ngjarjes dhe e ngre djalin, ndërsa vrasësi largohet me automjet.
Djali nuk u dëmtua, por është ka mbetur i traumatizuar pasi ka parë me sytë e tij vdekjen brutale të babait të tij.
Ndiqeni videon më poshtë

Video