Vritet me armë nga djali i saj 8 vjeçar (Foto)


Një grua 23 vjeçare u qëllua për vdekje nga djali i saj 8 vjeçar në Teksas, shkruan MailOnline, transmeton Gazeta Express
Carmen Danielle Morris Elkhart, Texas, u vra pasi djali i saj mori pushkën dhe e gjuajti atë në kokë, tha policia.

Ndërkaq bashkëshorti i gruas, ishte duke i pastruar armët në dhomën tjetër, kur fëmija gjuajti nënën e tij.
Fëmija po mbahet tani nga Qendra e Fëmijëve në Teksas, ndërkaq bashkëshorti po mbahet në polici për të dëshmuar rastin. /GazetaExpress/
a1

a2