Vritet 40 vjeçari per fajde

26 VJECARI HIDHET NGA KATI I NENTE - Trupi i pajeti i 26 vjecarit Elton Brahimi, i cili eshte hedhur nga kati i nente i nje pallati prane "Zogut te Zi " ne Tirane. Policia dyshon per nje vetevrasje.Një zënkë mes dy personave në Istog, ka përfunduar me një të vdekur.

Rreth orës 10.00, një 40 vjeçar ka ndërruar jetë.

Vrasja ka ndodhur në Istog, në afërsi të restaurantit “Butrinti”, afër tregut të gjelbërt.

Vrasjen për Indeksonline e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejsës, Xhevat Ibraj.

“Po ka ndodhur një vrasje. Një person i moshës 40 vjeç ka ndërruar jetë. I dyshuari është arrestuar”, ka theksuar Ibraj për Indeksonline.

Motivi i kësaj vrasje ende nuk dihet, megjithatë policia është në vendin e ngjarjes dhe po vazhdon hetimet./LajmeOnline/