Vrasje e trefishtë në Shkup


Janë gjetur trupat e pajetë të tre personave në fshatin Vollkovë të Shkupit.

Bëhet fjalë për 2 gra të moshës 60 dhe 80 vjeç dhe një burrë me profesion polic.
Të tre viktimat janë me plagë nga armë zjarri në trup.
Jo zyrtarisht mësohet se polici ka qëlluar mbi dy gratë dhe më pas ka kryer vetëvrasje. Ende janë të paqarta motivet.
Ekipe të MPB-së kanë shkuar në vendngjarje dhe priten informata më të hollësishme. /Zhurnal.mk
s