Vjehrra kap nusen me dashnorin, ajo që ndodhi më pas ishte e paparë

Një vjehrrë ka kapur mat nusen e djalit me dashnorin e saj, i cili ishte fshehur poshtë krevatit.

Vjehrra së bashku me disa të afërm i është futur nuses në shtëpi, ku kjo e fundit pretendonte se nuk kishte njeri.

Mirëpo, vjehrra ka qenë aq e zgjuar sa nuk e ka besuar dhe kur ka vajtur poshtë krevatit ka gjetur dashnorin.

Ngjarja ka ndodhur në Kolumbi dhe video po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.