Vithet më të mira. Ja më bombastiket (Foto)

Kelly Brook, Kim Kardashian dhe Coco Austin janë vetëm disa nga femrat e shoëbizzit, që janë të pasionuara pas fotografimit të të pasmeve të tyre.
Pas fotove selfie, tani është edhe një lloj tjetër, ai belfie. Fotografimi i të pasmeve dhe postimi i tyre në internet ka kapluar rrjetet sociale. Kelly Brook, është një nga femrat më tërheqëse në Mbretërinë e Bashkuar e cila me krenari fotografon fundshpinën e saj.

Kim Kardashian, e cila ka krijuar famë dhe miliona euro, vetëm fal të pasmeve. Ajo më shumë se çdo kush tjetër ka arsye të bëjë Belfie. Coco, është e njohur për madhësinë e mbrapametrave. Ajo çdo ditë publikon foto, që vënë në pah krenarinë e saj.

Jen Selter, vajza nga New York-u, që u bë e njohur në gjithë botën, prapanicën e saj të postuar në rrjetin social Instagram. Dhe është Niki Minaj, këngëtarja amerikane e hip-hopit, e cila hyn në këtë top 5she. Edhe ajo nuk heziton të provokojë fotot seksi, sigurisht Belfie.