“VIP-at e Bllokut” kapin mat modelen: Ku u zhduken këmbët 2 metra dhe beli?

Oriola Marashi është një vajzë e re që ka rënë në sy falë linjave të lakuara dhe që është vënë në qendër të vëmendjes mediatike pas pjesëmarrjes në kompeticione të ndryshme bukurie.

Kujdeset deri në detaj për imazhin e saj, aq sa kanë nisur aludimet nëse në të vërtetë është ashtu siç shfaqet në foto apo pamja e saj është krejtësisht ndryshe.

“VIP-at e Bllokut” e kanë “kapur mat” dhe kanë publikuar në profilin e tyre në Instagram një foto ku vajza duket në gjendje aspak të mirë. A është kjo fytyra e saj e vërtetë? Kjo ju takon juve ta gjykoni…