Vildania e quan veten ‘meksikania shqiptare’ për format e saja shpërthyese (Foto)

Vildane-fk1

Nuk ka dyshim se Vildane Zeneli është njëra prej femrave më seksi shqiptare dhe këtë epitet vazhdon ta forcojë përmes publikimit të fotografive, në të cilat shfaqet jashtëzakonisht atraktive.

Modelja e famshme ka sjellë disa imazhe të reja, ku ka pozuar me bikini ngjyrë rozë.

Trupi i saj është mahnitës dhe nuk e lë të qetë askënd nga gjinia e fortë.

Në galerinë e mëposhtme jua sjellim disa prej fotografive të publikuara në rrjetet sociale, ndërsa në njërën prejtyre,bukuroshjaka preferuar ta quajë veten ‘meksikania shqiptare’.vildane4                                                      vildane2

vildane1

vildane3