Vildane Zeneli: Të pasmet e mia janë reale (Foto)

vildane1-3_1457512274-8213275

Vildane Zeneli ka përgënjeshtruar thashethemet se ajo përdor ‘Photoshopin’ për të rregulluar format e saja trupore në fotografi.

Modelja e njohur ka publikuar një imazh në Instagram duke vënë në pah të pasmet e saja bombastike, mirëpo ka pasur reagime për ndërhyrje me programin e rregullimit të fotografive.“Kontrolloni fotografitë e mia në ‘Snap’ për të vërtetuar…

Ata që më njohin dhe ata që i shohin ‘snap-fotot’ e mia e dinë se trupi im duket kështu”, ka shkruar bukuroshja në postimin e saj.

vildane1-1

vildane2_1457512226-6976578