Vildane Zeneli nudo në Ibiza

Modelja e njohur Vildane Zeneli ndodhet me pushime në Ibiza dhe prej atje na sjellë një foto interesante. Ndonëse jemi ta shohim gjithmonë ‘hot’ përmes fotove provokuese, kësaj radhe ajo vjen e zhveshur por në formë artistike. E shtrirë në dysheme, komplet nudo, ndërsa është bërë ‘pis’ nga bojërat. Modelja shquhet për guximin që ka sa i përket zhveshjes dhe pozimit nudo.