Vila luksoze e Ilir Metës me mobilim mbi 400 mijë euro (FOTO)

Vila luksoze e Ilir Metës me mobilim mbi 400 mijë euro (FOTO)

537

Vila e Ilir Metës në Gjirin e Lalzit ka një shpenzim përrallor. 2000 m2 oborr me ullinj dhe palma gjigande që u sollën me helikopter, nga madhësia si dhe brenda në vilë ndodhen 11 WC. Mobilimi kushton mbi 400 mijë euro.

Kjo është thjeshtë vila për fundjava sepse ata jetojnë në një pallat 5 katësh ku 4 kate janë banesa e tyre në qendër të Tiranës në zonën e bllokut. Këto foto jan bërë gjatë një interviste të dhënë për mediat nga bashkëshortja e kreut te LSI, Kryemadhi, e cila është edhe deputete. Sipas Monikës edhe macja ka tualetin e veçantë për të kryer nevojat personale.

Bëhet fjalë për shtëpine në Gjirin e Lalzit të Metës. Disa ditë më parë pamë festën faraonike të Metës për ditëlindjen e tij në këtë zonë turistike, shpenzimet e se cilës kanë kaluar 500 mijë eurot. Tani, po shihni se si është arreduar nga brenda kjo vilë luksoze ku vetëm kolltuqet “Scavolini” kushtojnë 32.000 euro.

436

337

255

1108