Videoja e humbur e Paul Walker shpërthen në internet


Një video e aktorit të ndjerë Paul Walker ka “shpërthyer” këtë javë në rrjete sociale. Videoja, në të cilën Paul Walker teston një veturë të llojit “Nissan Skyline GT-R”, është shpërndarë dy vite pas vdekjes së tij – në përkujtim të pasionit të tij për veturat.
Videoja e humbur u zbulua nga GTChannel gjatë një filmi, dhe kompania më pas e postoi atë në YouTube.

Në video, Walker teston një Nissan të modifikuar dhe reagon në mënyrë të mahnitshme kur e vozitë veturën me 600 kuaj-fuqi, transmeton Gazeta Express.

GTChannel ka njoftuar se të gjitha fitimet që do të dalin nga shikimet e kësaj video në YouTube, do t’i dërgohen Fondacionit Paul Walker
screenshot-2_1460215843-8550391