VIDEO/I vdes burri gjatë kërcimit ditën e dasmës. Historia e 39 vjeçares nga Tirana

Një 39-vjeçare nga Tirana ka telefonuar sot në emisionin “Aldo Morning Show”, nga ku ka rrëfyer historinë e saj tronditëse.
Kamela tha se 12 vite më parë, në ditën e dasmës i ka vdekur bashkëshorti duke kërcyer.
Gruaja rrëfeu se ka kaluar një gjendje shumë të rëndë dhe se për rreth 6 muaj ka qëndruar si në gjendje kome.
Përmes emisionit ajo shkëmbeu një telefonatë të shkurtër me Denisin nga Tirana dhe më pas shpërndanë numrat e telefonit.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

Video Link