Galeria

Ja cilet jane 7 llojet e femrave …

1.Femra HARD DISK Mban mend gjithmone gjithcka . 2.Femrat RAM Ato ju harrojne ne momentin qe ju e largoni. 3 Femra SCREENSAVER Eshte vetem per t’u pare. 4.Femra INTERNET Veshtire per tu futur ne te. 5.Femra SERVER Gjithmone e zene kur ke nevoje. 6.Femra MULTIMEDIA Ben qe gjerat e shemtuara te duken te bukura. 7.Femra […]

Read More


Ja cfare i bene BMW M3 nje shofer i dobet – VIDEO

Ja si e denon BMW M3 nje shofer te dobet. Shikone kete te riun i cili si duket nuk e ka pervojen e duhur per te vozitur nje vetur te tipit BMW M3. Ai pasi qe bene xhiro me shpejtesi te madhe e humb kontrollin me nje lakese dhe e ben veturen per… ; SHIKO […]


Fëmija trazovaç i ul fustanin nënës së tij… (video)

Nuk e mbanë vendi, nuk ka “perëndi” që e vë në vijë, madje dhe nëna e tij nuk është asgjë tjetër veçse një lodër e “pavlerë”! Ende nuk dihen shkaqet e zemërimit të këtij trazovaçi, por një gjë është e sigurt: Nuk ka burrë nëne ta bëjë zap.. Shiko Videon:


“Gangnam Style” edhe në version shqip – “Plaka Style” (VIDEO)

Kënga dhe video e këngëtarit korean PSY, “Gangnam Style”, që po bën namin në internet duke u shikuar nga afro 600 milionë vizitorë, është shndërruar në një fenomen botëror, duke mos përjashtuar as shqiptarët. Kënga është bërë burim i shumë parodive dhe stili i kërcimit “gangnam” po performohet edhe nga vet Vip-at botëror. Nëse ju […]

Ckas mund te ndodh per 100-vjetorin e pavarsis – FOTO

Keto jane zgjedhur si “topbalicat” e 100vjetorit te pavarsis. Nje fanpage ne facebook ka bere nje loje interesante per te zgjedhur fotografin me te keqe te 100-vjetorit kurse me me shume like ka fituar foto qe po e shihni e titulluar si Top balicat./creative


Katastrofa e Photoshopit – FOTO

Dikush desiroi qe ti vizitoj ishujt Maldive permes Photoshopit. Ne fakt ajo i vizitoi te gjithe vendet e botes neper internet te cilet nuk jane duke ndaluar se qeshuri me kete montazh amatore./creative