Video tmerruese gruaja sulmohet e goditet nga fantazma

loading...

loading...
Një video tmerruese në të cilën pretendohet se është filmuar një sulm nga një fantazmë ndaj një gruaje është bërë sëfundmi publike. Në pamje dallohet një grua e cila ndodhet në ambientet e ngrënies së një hoteli, e ndërsa ajo është duke u marrë me telefonin karrigia pranë saj lëviz dhe gruaja zhvendoset e tmerruar.

loading...