Video/ Surpriza e (pa)këndshme: Në oren 3 te nates në dhomën e Bleonës…

bleona1-770x470Këngëtarja Bleona Qerreti ka qenë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisonin “Xing me Ermalin” në tv Klan, ku u shfaq një surprizë që i është bërë këngëtares në hotel. Në klipin që do të shihni më poshtë, shihet Mamaqi dhe banda muzikore që ia behin papritur në dhomën ku po ble Bleona tek “Padam” në Tiranë. është ora 03:00 dhe shihni se çfarë ndodh…