Video shokuese: Nënë e bijë goditen nga një karrocë (Video)

loading...

shkallet-620x330

loading...

Një video shokuese është publikuar në DailyMail, ku shihet se në shkallët lëvizëse goditen një nënë dhe një vajzë nga karroca për pazar.
Nëna Xu Shuangyan bashkë me vajzën e saj 4 vjeçare kanë marrë lëndime të lehta trupore, ndërkohë policia po heton rastin.
Shikoni videon për më shumë detaje:

loading...