Video që po bën xhiron e botës, i riu përlotet pasi mëson se babai i tij…

Ne kete foto qe po ben xhiron e botes, tregohet momenti i dhimbshem kur një i ri i cili humbi gjithçka nga Uragani Harvey mëson se babai i tij i kishte mbijetuar stuhisë së tmerrshme.
Aaron Mitchell në gjendje dëshpëruese ishte përpjekur vazhdimisht të kontaktonte me të atin që kur stuhia vdekjeprurëse shkatërroi shtëpinë e tij në Aransas Pass, në Teksas.
Mitchell i tha “CNN” se, prej ditësh nuk kishte sinjal celulari dhe prindërit e tij nuk dinin asgjë mbi gjendjen e tij.
Videoja e tregon të riun duke shpërthyer në lot pasi dëgjoi zërin e babait të tij.
‘Mirë, baba, unë do të vi me autobus. Do të jem atje, “tha ai.
“Babi unë të dua”,- tha Mitchell.
“Sapo kam humbur gjithçka për të cilën kam punuar. Çdo gjë. E vetmja gjë që kam marrë janë rrobat në shpinë”,- përfundoi ai rrëfimin
Shiko videon me poshte

Video Link