Video+/ Kastro Zizo- Olta Gixharit: A je q** me Sokratin?


kastro by GazetaExpress
Aktorja Olta Gixhari, si dhe këngëtari dhe aktori Kastro Zizo, janë përfolur shumë për një nga filmat që kanë luajtur së bashku. Kjo sekuencë e shkurtët është publikuar në Facebook, nga Olti Curri.

“Skena që u përfol shumë që në daljen e filmit ‘Pharmakon’ nga Joni Shanaj. Interpretuar nga Olta Gixhari dhe Kastro Zizo. Një skenë mbushur me ankth, erotizëm dhe fjalë ofenduese”,- shkruan Curri në profilin e tij.
largea_maxresdefault-61460388908