Video/ Ka humbur tetë djem, babai i kërkon falje vajzës së vetme për një veprim të para 5 viteve

Prindërit për fëmijët bëjnë gjithçka duke i plotësuar çdo dëshirë të tyren. Niko është një baba që ka humbur tetë djem dhe e vetmja që i ka mbijetuar është vajza, të cilës s’ia ka thënë kurrë fjalën “Jo”. Por pesë vite më parë ka ndodhur diçka, që solli këtë baba në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në emsionin “E Diela Shqiptare” moderuar nga Ardit Gjebrea. Vajza e tij Eva është 20 vjeçe dhe vazhdon studimet në degën e Gjeografisë këtu në Tiranë. Një histori që i ngjason skenarëve të filmave, një bote surrealiste është jeta e Nikos dhe gruas së tij, Valentinës.
Shiko storjen e plote duke klikuar ne linkun me poshte.

Video Link