Video e re nga Victoria’s Secret

foto (1)Të gjithë ju që jeni të shqetësuar me ndryshimin e motit, ja një video që do të ju kujtojë ditët e ngrohta të verës.

Në përgaditje e sipër të koleksionit verorë, shtëpia e modës Victoria’s Secret, ka lansuar një video në të cilën marrin pjesë modelet, Erin Heatherton dhe Behati Prinsloo.

Në video janë përfshirë veshjet më të mira të plazhit, që së shpejti dalin në treg, si dhe pamjet e mrekullueshme të bregdetit./LajmeOnline/