VIDEO/ Blero i thot TUTES.. S’du me ti pa lot u bo boll deri sot,kurse Teuta boll shko tash te ajo… (VIDEO)

loading...


Disa burime te lajmexpress kane treguar se i gjithe teksti i kesaj kenge e Bleros i eshte kushtuar dashuris se pare Teutes per me shume degjoni kengen dhe tekstin…
z_4031

loading...

loading...