Victoria Beckham feston 40 vjetorin (Foto)

Victoria Caroline Adams Harlow feston sot 40 vjetorin. Ajo ka lindur në 17 prill 1974 në Angli. Ish vajza e periferisë u bë pjesë e Spice Girls në 1994, dhe ishte vetëm 20 vjeç. Duke marrë menjëherë nofkën ‘Posh’, ajo u cilësua si vajza më shik dhe snobe e grupit.