Vetura më e shtrenjtë në panairin e New Yorkut – FOTO dhe VIDEO

timthumbPanairi i veturave në New York këtë vit ka qenë më i pasur se asnjëherë. Aty janë sjellë me dhjetëra super vetura luksoze dhe shumë të shtrenjta.

Megjithatë këtë vit i pari që prinë në listën e veturave më të shtrenjta është Bugatti Veyron i cili besojeni ose jo kushton jo më pak se 2.5 milion euro. Fabrika e Buggatit prodhon vetëm 40 të tillë në vit.

f2-1397850175