Vetëm një gotë e kësaj pije jua pastron tërë trupin

3Kur një numër i madh i toksinave akumulohen në trup, është e pakontestueshme se mund të krijohen probleme të ndryshme shëndetësore, siç janë infeksionet, bakteret, lodhja etj.

Megjithatë, të gjitha këto toksina mund t’i largoni vetëm me këtë pije krejtësisht natyrale. Sado e çuditshme që mund t’ju duket, pije ua detoksikon trupin dhe shkakton efekte pozitive në trup, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

– Një gotë ujë

– Katër molla

– Një rrënjë e freskët xhenxhefili

– Një limon

Sa i përket përgatitjes, vetëm e qëroni limonin dhe e përzieni në blender me përbërësit tjerë.

E konsumoni çdo ditë në mëngjes dhe do të shihni se si brenda pak ditëve do të filloni të ndjeheni më mirë, sepse toksinat do t’ju largohen nga trupi.

Ky lëng është i mbushur me vitaminë A, B dhe C, si dhe janë të pasur me antioksidantë, flavanoide dhe veti anti-kanceroze.