Vetëm 1 gotë nga kjo pije para se të flini, do t’ju ndihmojë të hiqni të gjithë dhjamin që keni pasur në ditën e mëparshme

Nëse jeni të gatshëm për të humbur peshë, por ju thjesht nuk keni kohë të mjaftueshme për trajnim të rregullt, kjo pije mahnitëse mund të bëjë mrekulli për ju.

Përveç kësaj, është shumë e dobishme për detoksifikimin dhe eliminimin e tepërt të dhjamit nga trupi juaj. Kjo përmirëson shëndetin tuaj, por edhe gjendjen tuaj të mendjes.

E fundit, por jo më pak, kjo pije përmirëson metabolizmin tuaj duke nxitur kështu humbjen e peshës. Gjëja më e mirë është se është plotësisht e shëndetshme dhe ju jep rezultatet e dëshiruara në një kohë shumë të shkurtër.

Ju duhet:

½ një limon
1 kastravec
1 lugë çaji xhenxhefili

Një tufë me majdanoz
1/3 e një gote uji

Përgatitja:
Përzieni të gjithë përbërësit duke përdorur një përpunues të ushqimit deri sa të merrni një përzierje homogjene. Konsumoni këtë pije të dobishme çdo natë para se të shkoni në shtrat.