Vesa me foto ‘bombastike’

fotoKëngëtarja, Vesa Luma këto ditë po qëndron në Gjermani për një koncert. Vesa është përkujdesur që fansat e saj ti mbaj të informuar me të rejat nga atje. Ndër tjerash, Vesa është përkujdesur që fansave tu dhurojë edhe foto “bombastike”.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në rrjet sociale teksa ishte ne skenë ku duket mjaftë seksi dhe provokative.

Vesa Luma123(1)Së fundmi, Vesa ka publikuar këngën e saj më të re të shoqëruar me klip ’24 orë’ ndërkaq ajo ka bërë të ditur se është edhe në përgatitje të albumit më të ri që pritet të publikohet së shpejti./LajmeOnline/