Vergara: Jam latine prandaj jam Bukuroshe

“Pastrohem rregulloj flokët dhe fytyrën. Nuk besoj në pamje natyrale, buzëkuqi i jep fytyrës ndriçim. Nëse nuk jeni Gisele Bündchen ose 19 vjeçare, ju duhet ta bëni këtë”, ka thënë ylli kolumbian.

Vergara: Jam latine prandaj jam seksi

Sofia Vergara thotë se ajo natyrshëm është seksi për shkak të rrënjëve të saj latine.

41 vjeçarja, është cilësuar si një nga femrat më seksi në planet dhe beson se kjo ndodh për shkak të origjinës së saj.

“Jam latine, është automatike”, ka thënë ajo për revistën “Harper’s Bazaar”.

“Pastrohem rregulloj flokët dhe fytyrën. Nuk besoj në pamje natyrale, buzëkuqi i jep fytyrës ndriçim. Nëse nuk jeni Gisele Bündchen ose 19 vjeçare, ju duhet ta bëni këtë”, ka thënë ylli kolumbian.

Aktorja e “Modern Family” ka djalin 19 vjeçar Manolo, me ish bashkëshortin Joe Gonzalez me të cilin ishte e martuar nga viti 1991 deri më 1993.

Aktualisht ajo është e fejuar me 37 vjeçarin Nick Loeb.