Venus Williams fiton trofeun e “dashurisë”

f1_23-venusd1364041145Fituesja ne  e 13 Grand Slam turneve në karrierën e saj, një prej tenisteve më të mira të kohëve moderne, Venus Williams duket se ka arritur të bëjë për vete trofeun më të lakmuar, atë të dashurisë.

32-vjeçarja u duk tërësisht e përhumbur dhe e shpërqendruar nga prezenca në Miami e të dashurit Elios Pis, një model kubanez.

E ndodhur në Miami, së bashku me motrën Serena, për të marrë pjesë në turneun “Sony Open”, Venus disa herë u duk e shpërqendruar në stërvitjen e ndjekur nga i dashuri Pis.

Midis intervaleve të pushimit, Venus disa herë iu afrua Elios, duke shkëmbyer me atë puthje dhe gjeste të tjera afrimiteti, transmeton TCH.