Velipojë, i riu ngacmon një vajzë, dy familjet rrihen me shkopinj (Video)

Dy familje që ndodhen me pushime në Velipojë, janë përfshirë në një sherr masiv, pasi një i ri ka ngacmuar një vajzë në kabinën ngjitur.

Mësohet se vajza ka njoftuar të afërmit për fjalët që i ka thënë i riu dhe këta të fundit kanë trokitur në derën e familjes tjetër për t’i kërkuar llogari.

Pas përplasjes verbale, konflikti ka degjeneruar në dhunë fizike, deri në përdorimin e shkopinjve dhe mjeteve të tjera të forta.
5555

PËr më shumë shikoni videon

Youtube Link: http://youtu.be/xcFROuwTRls