Veliaj flet për përplasjen mes Noizyt dhe Babastars, shikoni si reagon (VIDEO)

screenshot_241Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ndodhet në Prishtinë ku është takuar me homologun Shpend Ahmeti. Ai është pyetur nga gazetarët kosovarë edhe për sherrin mes Noizyt dhe Babastars, grupit rival të reperëve. Kryebashkiaku i Prishtinës, Shpend Ahmeti, siç shihet në video mbetet i habitur kurse Erion Veliaj dëgjohet duke thënë ngushëllime dhe e pyet ku ka ndodhur përleshja.

http://dai.ly/x4t2khc